Język
PLNWaluty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Trasowanie to niezbędny element prac związanych z obróbką skrawaniem. Polega na wyznaczeniu linii na powierzchni materiału, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne wycięcie określonego kształtu. Oczywiście priorytetem będzie tutaj precyzyjne zaznaczenie wszystkich miejsc cięcia oraz otworów. Naturalnie nie jesteśmy w stanie wszystkiego precyzyjnie zaznaczyć rysując odręcznie, właśnie tutaj pomocne będą przyrządy traserskie. Korzystając z naszego asortymentu można się w nie zaopatrzyć.

Można u nas nabyć przykładowo cyrkiel nastawny na liniał traserski czy wielofunkcyjne narzędzie do rysowania, które sprawdzi się przy pracach stolarskich, wykończeniowych, hydraulice i nie tylko. Dostępny jest także ręczny znacznik Easyscribe, wykorzystywany podczas trasowania listew podłogowych, blatów roboczych, ustawiania głębokości zawiasów i nie tylko.

Jeśli szukasz narzędzi traserskich, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz. W tym celu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl