Język
PLNWaluty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Przyrząd do montażu prowadnic
Przyrząd do montażu prowadnic

209,00 zł

szt.
ISOtunes Free Aware | EN 352
ISOtunes Free Aware | EN 352

889,00 zł

szt.
Profesjonalne ochronniki taktyczne ISOtunes Sport Caliber | IP67 | EN352
Profesjonalne ochronniki taktyczne ISOtunes Sport Caliber | IP67 | EN352

789,00 zł

Cena regularna: 889,00 zł

Najniższa cena: 789,00 zł
szt.

Trend to zaufana marka oferująca produkty zaprojektowane zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa. Nie inaczej jest z ich sprzętem ochronnym, który dostarcza wiele narzędzi, aby każdy projekt był tak bezpieczny, jak to tylko możliwe.

Odkurzacze i oczyszczacze powietrza są nieocenione w usuwaniu większych cząstek, na które można być narażonym podczas pracy przy obróbce drewna, ale zawsze zaleca się stosowanie masek przeciwpyłowych lub zasilanych aparatów oddechowych podczas wytwarzania pyłu i późniejszej pracy. W celu ochrony przed latającymi wiórami najlepszym wyborem zawsze będzie półmaska z napędem. Respiratory mogą być droższym wyborem, ale zazwyczaj są najbezpieczniejsze, zwłaszcza jeśli kupujesz je od zaufanej marki. Alternatywnie, jeśli wygodniejsza jest maska przeciwpyłowa na pół twarzy, należy upewnić się, że jest ona najwyższej jakości.

Podczas obróbki drewna lub wykonywania innych podobnych prac budowlanych lub majsterkowania, pył może stanowić ogromny problem, zwłaszcza podczas frezowania. Ustalone limity, które zostały zalecone w odniesieniu do narażenia na pył w powietrzu, są bardzo szybko przekraczane przy większości prac podczas obróbki drewna, a zwłaszcza podczas frezowania i szlifowania. Narażenie na te drobne cząsteczki może powodować wiele problemów, w tym przekrwienie płuc, alergie, podrażnienie zatok i jam nosowych, a w skrajnych przypadkach nawet raka.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl