Język
PLNWaluty

Wielofunkcyjne narzędzie do rysowania Trend Multiscribe Pro

Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Trend Craft Pro
Kod produktu: MS/PRO
Pin It

Opis

Wszyscy za jednego i jeden za wszystkich


Prostota jest często kluczem do uczynienia dowolnego narzędzia wielofunkcyjnego naprawdę użytecznym, a nie tylko kolejnym gadżetem. To właśnie ten atrybut sprawia, że miernik znakowania Multiiscribe Pro jest absolutną koniecznością dla wszystkich branż. Prace związane z montażem kuchni, stolarką, podłogą i hydrauliką wymagają wytyczenia, takiego jak wyrównywanie, prostowanie i rysowanie, które zwykle wymagają wielu indywidualnych narzędzi. Jednak „Multiscribe” nadaje się do nich wszystkich i można go nawet używać jako bloku liniowego do murowania, układania płytek lub prac budowlanych.

Solidna konstrukcja Multiscribe składa się z przesuwnego materiału stalowego obrobionego precyzyjnie pod kątem 45 ° i 90 °, zamocowanego do stalowego ostrza z rowkiem, obrobionego z jednej strony do 30 °. Kolba jest zabezpieczona przylgowym blokiem T i śrubą skrzydełkową, aby umożliwić szybką i precyzyjną regulację pod kątem prostym lub w linii z ostrzem.

Wyznacza wewnętrzne i zewnętrzne krzywe, zaznacza równoległe linie za pomocą szybkiego, łatwo regulowanego trzpienia, aby dopasować się do szczeliny rysowania.

Funkcja czworokątna i ukośna do prac tyczkowych z 5-milimetrowym skokiem na ostrzu, idealna do sprawdzania i przenoszenia głębokości rowków, rowków i wręgów.

Dwie pozycje ołówka do zaznaczania wąskich i szerszych okręgów i łuków lub przenoszenia rysika na odwrocie.
Wbudowana poziomnica, funkcja pionu i temperówka zapewniają większą różnorodność i użyteczność w każdej sytuacji.

Korzystanie z Multiscribe

Większość prac związanych z obróbką drewna, wyposażeniem kuchni i ogólnymi pracami budowlanymi obejmuje poziomowanie i trasowanie, często wymagając kilku narzędzi. Nie tylko stolarze uznają Multiscribe za nieoceniony ale także spawacze i inżynierowie znajdą wiele zastosowań w warsztacie i na budowie.

Żłobienie

Podczas przenoszenia profili, na przykład podczas rysowania wokół rur lub nieregularnej powierzchni, ostrze ostrza może być również najechane na powierzchnię, która ma zostać narysowana, podczas gdy ołówek włożony przez jeden koniec kolby przenosi kontur na materiał szablonu lub obrabiany przedmiot (np. bok szafki, panel itp.).
W podobny sposób można narysować nieregularne krawędzie. Kolba jest ustawiona w jednej linii z ostrzem, a spiczasty lub płaski koniec jest skierowany do krawędzi, ponownie przenosząc kontur na szablon z płyty pilśniowej lub cienkiego MDF przed naniesieniem go.
Niezależnie od tego, czy chodzi o wklęsłe, wypukłe czy nieregularne krawędzie, „Multiscribe” można ustawić za pomocą kwadratowych lub spiczastych końców ostrza lub kolby w dowolnej kombinacji, umożliwiając dokładne i szybkie przenoszenie profili.

Oznaczanie ogólne


Kombinacja prowadnicy, którą można zablokować pod kątem dodatnim 90°, z precyzyjnie obrobionym kątem 45°, sprawia, że Multiscribe jest idealnym narzędziem do ustawiania i znakowania wszystkich rodzajów prac stolarskich. Użyj go jako kątownika, miernika kąta nachylenia lub głębokościomierza lub użyj pozycji ołówka do dokładnego pozycjonowania śrub i mocowania mebli drzwiowych, wsporników, kołków i innych elementów mocujących oraz okuć.
Podczas wycinania wgłębień i kieszeni lub ustawiania wysokości brzeszczotów i frezów, MultiScribe może służyć jako miernik głębokości lub wzornika. W kolbie znajduje się również temperówka.
Podczas zaznaczania marginesów równoległych do prostej krawędzi, na przykład podczas układania sznurków schodów, kolbę można przesunąć o krawędź deski i wprowadzić ołówek przez jeden z małych stożkowych otworów na każdym końcu ostrza. Aby zapewnić szybkie ustawienie, krawędzie ostrzy są wygrawerowane z podziałką 5 mm i 1/4 ”.

Inne zastosowania


Dzięki środkowemu kołkowi włożonemu przez jeden koniec ostrza i ołówkowi w kolbie, Multiscribe może być używany do rysowania okręgów lub łuków, przy czym średnicę ustawia się przesuwając kolbę wzdłuż ostrza.

Do poziomowania, np. do montażu przełączników, gniazd i innych elementów lub do ramek poziomujących, w kolbie znajduje się poziomnica, która umożliwia zastosowanie w pionie lub w poziomie.

Do użytku jako blok linowy, cienki sznur można przymocować do jednego końca ostrza, a kolbę zahaczyć o np  półkę, podczas gdy jako lina pionowa lina jest przymocowana do kwadratowego końca ostrza, używana jest zaostrzona krawędź do określenia płaszczyzny pionowej.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl