Język
PLNWaluty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Cyfrowa miarka kątowa 200 mm
Cyfrowa miarka kątowa 200 mm

129,00 zł

Cena regularna: 169,00 zł

Najniższa cena: 169,00 zł
szt.
Przyrząd do montażu prowadnic
Przyrząd do montażu prowadnic

209,00 zł

szt.

Bezklejowy smar o srebrnym połysku SilberGleit to wydajny i trwały produkt, który jest produkowany w Niemczech. Pomaga usprawnić pracę przemysłu drzewnego i idealnie nadaje się do całego szeregu narzędzi takich jak frezy, strugarki, piły taśmowe, ręczne piły tarczowe, piły japońskie i wiele innych.

Był sobie kiedyś stolarz, który tworzył w swoim warsztacie wspaniałe meble. Jednak mimo wieloletniego doświadczenia, miał jeden problem: drewno nie ślizgało się po jego stole warsztatowym tak łatwo jak tego chciał, co było dla niego niezwykle frustrujące.

Pewnego dnia uznał, że ma dość. Proces jego pracy zbyt długo był zakłócany przez tę przeszkodę. Usiadł więc i zaczął szukać rozwiązania. Eksperymentował z różnymi substancjami i materiałami, aż wreszcie opracował coś, co nazwał SilberGleit. Na początku SilberGleit był przeznaczony tylko do użytku osobistego. Gdy jednak koledzy z branży zauważyli jego ulepszony sposób pracy, również chcieli poznać ten sekret. Pokazał im więc SilberGleit i byli zachwyceni - nie mogli uwierzyć jak dobrze działa i ile czasu zaoszczędził im w pracy.

W ten sposób rozpoczęło się rozpowszechnianie srebrnego smaru w rzemiośle. Wieść o nowym produkcie rozprzestrzeniała się szybko drogą ustną, a wkrótce zamówienia składali stolarze z całego regionu. I tak, po dziś dzień, SilberGleit pozostaje tajemniczą wskazówką wśród stolarzy, którzy cenią sobie to, że dzięki niemu drewno płynnie przesuwa się po ich stołach warsztatowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl