Język
PLNWaluty
Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
799,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
539,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
Nowy docisk poziomy Kreg już dostępny! 0

Jeden docisk, wiele zastosowań

Poprzez wywieranie nacisku z boku, a nie z góry, szybkomocujący zacisk poziomy Kreg nie przeszkadza w czasie pracy i pozostaje poza z dala od obrabianego elementu. Docisk liniowy działa z siłą docisku ponad 100 kilogramów, obraca się o 360⁰ i dostosowuje się do każdego kształtu obrabianego lub montowanego przedmiotu.

Tworzenie paneli, blatów i płyt

System niewidocznych połączeń Kreg to świetny sposób na przekształcenie wąskich desek w szerokie panele, blaty czy płaty. Szybkomocujący docisk poziomy może ułatwić ten proces, pomagając w utrzymaniu desek podczas pracy. Wystarczy umieścić kilka imaków w otworach stołu roboczego, następnie ułożyć deski i zamontować docisk liniowy w otworze po drugiej stronie. Jeśli deski są długie, użyj kilku docisków poziomych. Przekręć pokrętło regulacyjne, aby wywrzeć odrobinę nacisku na deski i wyrównać powierzchnie, a następnie dokręć pokrętło docisku.

Wyrównanie łączonych elementów

Szybkomocujący docisk poziomy Kreg ułatwia mocowanie obrzeży z litego drewna do płyt ze sklejki, pomagając utrzymać panel i obrzeża w miejscu podczas skręcania i klejenia. Wystarczy oprzeć panel o kilka imaków w stole, a następnie dołożyć obrzeże i docisk liniowy.

Niezależnie od tego, czy montujesz obrzeże płasko, czy pod kątem 90° w stosunku do powierzchni czołowej panelu, wszystko, co musisz zrobić, to użyć jednego czy dwóch docisków poziomych, a obrzeże pozostanie na swoim miejscu podczas wkręcania śrub.

Pewny docisk na stole roboczym

Czasami, gdy składasz elementy projektu w całość, potrzebujesz tylko dodatkowej ręki, aby utrzymać całość i sprawdzić dopasowanie lub mocowanie. Szybkomocujący docisk poziomy jest świetny do tego celu, ponieważ można go szybko i łatwo dopasować.

Dociska elementy o nieregularnych kształtach

Gdy pracujesz z elementami, których krawędzie nie są proste, szybkomocujący docisk liniowy jest idealnym sposobem na ich zamocowanie. Wystarczy użyć kilku imaków, aby utrzymać element z jednej strony. Następnie użyj docisków poziomych Kreg, aby przytrzymać przedmiot posiadający nieregularną, falowaną krawędź.

Praca z dociskiem bez przeszkód

Wiele rodzajów docisków poziomych przeszkadza podczas szlifowania czy innych prac, ale nie szybkomocujący docisk liniowy Kreg. Suwak dociskowy ma grubość tylko 12 mm, więc znajduje się znacznie poniżej większości powierzchni obrabianych materiałów, takie rozwiązanie pozwala na szlifowanie elementów do krawędzi, bez ciągłego przekładania docisków.

Przytrzymywanie elementów podczas prac wykończeniowych

Nakładając farbę lub wykończając obrabiany element, chcesz mieć dostęp do całej powierzchni bez utrudnień. Ponieważ szybkomocujący docisk poziomy Kreg ma konstrukcję o niskim profilu, można przytrzymywać element na miejscu, mając jednocześnie dostęp do całej powierzchni.

Szybkie i łatwe mocowanie desek i ram pod kątem

Podczas montażu narożników np. ramki do zdjęć lub innych połączeń kątowych, wyrównywanie narożników bywa trudne i uciążliwe. Szybkomocujący docisk poziomy Kreg ułatwia montaż dzięki wycięciu na narożnikowi, który bezpiecznie przytrzymuje narożniki i można łatwo upewnić się, że elementy są wyrównane podczas ich skręcania.

Idealne uzupełnienie mobilnego stołu warsztatowego Kreg

Szybkomocujący docisk poziomy Kreg jest również doskonały do użycia z produktem Mobilny stół warsztatowy Kreg. Układ otworów na stołach akceptuje dociski liniowe, imaki  i inne akcesoria, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie mocowania.

Sprawdź jak jeszcze w praktyce możesz wykorzystać szybkomocujące dociski liniowe Kreg:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl