Język
PLNWaluty
Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
799,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
539,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
Kozioł stolarski Kreg 0

Nowy kozioł stolarski marki Kreg ułatwia skonfigurowanie stanowiska pracy w dowolnym miejscu, aby stworzyć przestrzeń roboczą. Wytrzymała stal i aluminium z którego wyprodukowano kozła roboczego Kreg wykracza poza możliwości zwykłego kozła, dzięki podwójnemu trybowi mocowania (poprzez Kreg Bench Clamp z technologią automatycznej regulacji Automaxx®), regulowanym nogom, możliwości zamontowania blatu roboczego oraz możliwości wykorzystania w połączeniu z drugim koziołkiem stolarskim Kreg lub Mobilnym stolikiem warsztatowym Kreg w celu stworzenia dużej powierzchni roboczej lub platformy do cięcia. Każdy kozioł stolarski Kreg KWS500 ma nośność prawie pół tony.

 

Koziołek stolarski Kreg stanowi pomocne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje wytrzymałego, wszechstronnego miejsca pracy do majsterkowania i obróbki drewna, które jest również wygodne w transporcie i nie zajmuje wiele miejsca kiedy nie jest wykorzystywane. Składane nogi można dostosować do sześciu różnych wysokości roboczych, od 61,6 cm do 90,6 cm. Kobyłka zapewnia również bezpieczne mocowanie za pomocą dołączonego zacisku Kreg Bench Clamp, który może być stosowany w szynie aluminiowej na górze w celu przytrzymania, lub na krańcach wsporników nóg w celu uzyskania mocowań podobnych do imadła. Na szynie można również zainstalować blat, który będzie ją chronić podczas cięcia.

W przypadku stosowania w parach lub w połączeniu z Mobilnym stolikiem warsztatowym Kreg, koziołek stolarski staje się jeszcze bardziej uniwersalny. Wystarczy pomiędzy dwoma kobyłkami zamontować kantówki 50x100 w dołączonych wspornikach i stworzyć bardzo dużą przestrzeń roboczą do cięcia blach, desek czy płyt meblarskich. Można też zmienić położenie kantówek i dołożyć płytę lub blat o grubości 18mm, aby stworzyć duży stół warsztatowy z wbudowanym zaciskiem na obu końcach. Ponadto, kobyłki można ustawić w dowolnym miejscu w sposób szybki i łatwy, albo przechowywać złożyć i uzyskać miejsce na inne zajęcia.

Koziołek stolarski Kreg otrzymał nagrodę w 2018 na międzynarodowych targach w Las Vegas - National Hardware Show w kategorii nowości produktowych. Jest to najwyższa nagroda przyznana w konkursie, która jest przyznawana przez specjalistów z branży, mediów i użytkowników. Nagroda jest wyrazem uznania dla innowacyjnego podejścia kozła roboczego Kreg do tworzenia wszechstronnego, solidnego, rozszerzalnego i przenośnego stanowiska pracy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl