Język
PLNWaluty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bang Bang!

W 2021 roku firma ISOtunes wprowadziła na rynek ISOtunes® Sport: ochronniki słuchu, które wnoszą technologię i komfort XXI wieku do taktycznych ochronników słuchu i zatyczek do uszu.

ISOtunes Sport oferuje wielokrotnie nagradzaną, certyfikowaną ochronę ISOtunes, którą klienci znają i kochają, z trwałą konstrukcją i dodatkową technologią, której potrzebują współcześni strzelcy. Wszystkie ochronniki słuchu ISOtunes Sport są wyposażone w technologię Tactical Sound Control™, zaprojektowaną w celu wzmocnienia dźwięków otoczenia, a jednocześnie ochrony przed hałasami o dużym natężeniu, takimi jak wystrzały i wybuchy.

Marka ISOtunes to przede wszystkim wielokrotnie nagradzane produkty łączące najnowsze osiągnięcia technologii ochrony słuchu z najnowocześniejszą elektroniką w stylowych, nowoczesnych i lekkich konstrukcjach. 

ISOtunes Link, Sport czy PRO? Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Wszystkie produkty ISOtunes są objęte gwarancją obejmującą wady materiałowe i wykonawcze. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, nadużyciem lub nieautoryzowanymi modyfikacjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl