Język
PLNWaluty
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Przyrządy do montażu mebli

Rozwiązania do montażu mebli Kreg wesprą Twoją pracę w najdrobniejszych szczegółach. W ofercie posiadamy wszystko to, czego potrzebujesz - od specjalistycznych narzędzi, takich jak przyrząd do zawiasów wewnętrznych do szablonów do uchwytów meblowych.

Montaż mebli z narzędziami KREG

Narzędzia do montażu mebli

Jeśli zamierzasz samodzielnie składać różne rzeczy, musisz mieć pod ręką odpowiednio dopasowane przyrządy. Nawet w przypadku mebli „gotowych do montażu”.

Wykonaj samodzielnie drzwi do szafki

Instalowanie ukrytych zawiasów na drzwiach szafek przy użyciu standardowych narzędzi takich jak wiertarka może okazać się trudne i mozolne. Nasz szablon do zawiasów wewnętrznych KREG ułatwi oraz skróci ten proces. Umożliwi łatwy i dokładny montaż ukrytych zawiasów za pomocą zwykłego wiertła.

Zainstaluj gałki i uchwyty

Niezależnie od tego, czy wykonujesz remont, czy budujesz własny projekt z szufladami lub drzwiami, zainstalowanie gałek i uchwytów jest ostatnim i za razem najważniejszym krokiem. Jeśli jeden element jest krzywy lub znajduje się nie na miejscu, zniszczy to efekt naszej całej ciężkiej pracy. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego jest użycie naszego szablonu do uchwytów meblowych KREG.

Łatwa instalacja prowadnic do szuflad

Podczas tworzenia projektów z szufladami instalacja prowadnic może okazać się jednym z najtrudniejszych zadań. Musisz przymocować jedną stronę prowadnicy do szafki lub obudowy, a drugą do szuflady. Obie części prowadnicy muszą być wypoziomowane, odpowiednio ustawione i wyrównane względem siebie. Możesz zdecydowanie ułatwić ten proces za pomocą przyrządu do montażu prowadnic firmy KREG.

Półki na dowolnej wysokości

Aby półki były zamocowane prosto należy upewnić się, że wszystkie otwory są rozmieszczone równomiernie i symetrycznie względem siebie. Mierzenie, znakowanie i wiercenie bez użycia prowadnicy może okazać się trudne.

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie szablonu do otworów na kołki KREG. Posiada on prowadnice, które za każdym razem umożliwiają wiercenie otworów w dokładnych, równych odstępach. Ponadto prowadnice wiertła zapewniają, że wszystkie otwory będą proste, a kołnierz dodatkowo zapewni idealną głębokość otworu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl