Język
PLNWaluty

Szablon do otworów na kołki

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 225,90 zł 225.90
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.79
Producent: Kreg
Kod produktu: KMA3220-INT

Opis

Żegnamy stare - witamy nowe!

W związku z wycofaniem z produkcji szablonu do otworów na kołki KMA3220-INT przedstawiamy jego nową, ulepszoną wersję:

 

Idealny szablon do wiercenia otworów pod półki

Jeśli robisz otwory pod półki w nowo budowanych meblach lub dodajesz do już istniejących szafek, szablon do otworów na kołki firmy Kreg jest idealnym narzędziem do tego zadania. W odróżnieniu od innych szablonów, prowadnice wierteł w szablonie Kreg są wyposażone w hartowane prowadniki ze stali nierdzewnej, które zapewniają dokładne i proste wiercenie, dzięki czemu uzyskasz stabilne i sztywne półki.

Przystawka do wiercenia otworu na półki

Szablon do robienia otworów pod półki obejmuje również dwufunkcyjną, regulowaną listwę do niestandardowego umieszczania otworów; trzpień ustalający w celu szybkiego i dokładnego ustanawiania odległości między otworami oraz przedłużacz szablonu, który pozwala na łączenie wielu szablonów w celu szybkiego wykonywania prac produkcyjnych i niezwykle ostre, punktowe wiertło o średnicy 5mm z kołnierzem głębokościowym, które mogą być przechowywane w podstawie szablonu, gdy nie są używane.

Prowadnice z hartowanej stali

W odróżnieniu od cienkich i elastycznych prowadnic, prowadnice wiertła ze stali hartowanej w szablonie do otworów na kołki Kreg gwarantują, że każdy wywiercony otwór jest idealnie prosty i równy. Ponadto wszystkie prowadnice wiertła ze stali hartowanej Kreg są objęte dożywotnią gwarancją.

Idealny do budowania lub dodawania otworów do istniejących mebli

Kompaktowy rozmiar szablonu Kreg sprawia, że idealnie nadaje się do dodawania dodatkowych otworów na półki w istniejących meblach, a także przy budowie mebli od podstaw. Potrzebujesz rozbudować narzędzie i zwiększyć tempo pracy? Połącz kilka szablonów do otworów półkowych razem poprzez zastosowanie dołączonego przedłużacza.

Szybkie przełączenie trybu pracy bez użycia narzędzi

Wbudowana listwa, którą możesz szybko przełączyć w inną pozycję, pozwala ustawić podpórki półek w odległości 25 mm lub 50 mm od krawędzi projektu. Listwę można również łatwo zdemontować i przełączyć na drugą stronę przyrządu lub całkowicie wyjąć, kiedy przestrzeń do pracy jest ograniczona.

Standardowy rozmiar i odstęp między otworami

Wiertła ze stali hartowanej Kreg są wyśrodkowane w standardowym odstępie 32 mm. Przyrząd jest dostarczany z wiertłem 5 mm, które pasuje do powszechnie dostępnych podpórek. Wiertło 5 mm jest również dostępne osobno

Najważniejsze cechy:

  • Sześć prowadnic wierteł z hartowanej stali
  • Zdejmowana, dwupozycyjna listwa
  • Standardowy rozstaw otworów 32 mm
  • Wiertło 5mm w zestawie
  • Dołączony trzpień ustalający dla szybkiej i dokładnej pracy
  • Wbudowany schowek na trzpień ustalający, wiertło i kołnierz głębokości
  • Prowadnice wiertarskie objęte dożywotnią gwarancją

Specyfikacja techniczna:

Wiertło

5 mm

Prowadnice wiertarskie z hartowanej stali

Wyeliminuj chybotanie i korzystaj z dożywotniej gwarancji

Odstęp miedzy otworami

Standardowy 32 mm

Listwa

Zdejmowana, podwójna pozycja, regulowana

W zestawie:

Szablon do otwór pod półki, trzpień ustalający, przedłużacz szablonu, wiertło 5 mm, kołnierz głębokościowy  i instrukcja obsługi w j. polskim

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

26 lutego 2019

Wczoraj po raz pierwszy użyłem szablonu do wiercenia otworów pod półki Kreg i jest to absolutnie najwspanialszy przyrząd jakiego kiedykolwiek używałem. Bardzo precyzyjne i łatwe w użyciu. Polecam zakup dwóch lub trzech szablonów, ponieważ mogą być łączone szeregowo, co zdecydowanie skraca czas pracy.

26 października 2021

Zwykłe narzędzie wysokiej jakości Kreg, łatwe w użyciu i dokładne, czego więcej potrzebujesz?

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl