Język
PLNWaluty

Jak korzystać z systemu do połączeń stolarskich Kreg Jig Pocket Hole

0
Jak korzystać z systemu do połączeń stolarskich Kreg Jig Pocket Hole

Jest wiele sposobów na łącznie drewnianych elementów pod kątem. Droga do satysfakcjonującego łączenia jest wyboista, praca przy łączeniach to niejednokrotnie kombinatorska akrobatyka, a i efekt czasem będzie skutecznie gasił entuzjazm i komplikował projekty. Firma Kreg serią Pocket-Hole Jig daje nam alternatywę. Konstruktorzy firmy zza oceanu precyzyjnie usuwają problemy i tworzą rozwiązania praktyczne. Profesjonalna seria narzędzi do tworzenia otworów kieszeniowych to również nieodzowny i przemyślany system montażu. Funkcje, które możemy wykorzystać używając Kreg Jig 520PRO, Kreg Jig 720 i Kreg Jig 720PRO to odpowiedzi i rozwiązania. Nie wszystkie projekty mają te same przestrzenie robocze. Kreg przyspiesza montaż i pozwala na wykonanie pracy w dowolnym miejscu.

 • Niezmiernie ważny początek.
  Każde łączenie jest inne. Dlatego firma Kreg nie tworzy uniwersalnego wiertła. Należy poprawnie skonfigurować narzędzia pod aktualny projekt. Miernik grubości materiału znajdziesz przy  przyrządach Kreg Jig 320, Kreg Jig 520PRO, Kreg Jig 720 i Kreg Jig 720PRO. Miernik  grubości określa ustawienie wiertła, pozycję  prowadnicy wiertarskie i długość wkrętu do drewna. Następnie możesz ustawić  wiertło i przyrząd.
 • Mamy ze sobą wiertło, będziemy wiercić.
  Stopniowe wiertło do drewna Kreg jest dołączone do każdego z przyrządów do otworów kieszeniowych Kreg Pocket-Hole Jig.
  Aby ustawić wiertło, po prostu wybierz na pierścieniu oznaczenie wskazane przez miernik. 38, 19 lub 13. Następnie dokręć kołnierz za pomocą klucza imbusowego wbudowanego w miernik. W szablonach Kreg Jig 720 i 720PRO znajdziesz ustawienia dla dodatkowych grubości materiału wbudowane w schowek na wiertła. Akcesoria pomogą dokładniej dopasować grubość wiertła.
 • Różnorodność pod kontrolą.
  Prosta konfiguracja 520PRO.
  W przyrządzie Kreg Jig 520PRO wystarczy zrobić jeszcze jedną rzecz. Prowadnica wiertła również posiada już wcześniej poznane na mierniku oznaczenia. Wystarczy przesunąć dystans na odpowiedni symbol. 
  Konfiguracja 720 i 720PRO.
  Dzięki automatycznemu dociskowi możemy ograniczyć konfigurację do jednego prostego ruchu ręką. Ustawia prowadnicę wiertła we właściwej pozycji dla każdej grubości materiału, zabezpieczając obrabiany przedmiot.

 • Zaciskaj materiał, nie zęby
  Szybkość budowania projektów będzie zwiększana z każdym kolejnym otworem. Model 520 ułatwia to w następujący sposób. Do dyspozycji mamy ergonomiczny uchwyt oraz pokrętło do resetowania. Uchwyt przytrzyma obiekt bez ryzyka niepotrzebnego ruchu. Reset pozwoli zacisnąć każdy kawałek o tej samej grubości za pomocą jednego lub dwóch ściśnięć uchwytu.
 • Pracuj mądrze, nie ciężko.
  Model Kreg Pocket-Hole Jig 720 i Pocket-Hole Jig 720PRO to zupełna automatyzacja. Rozwiązania wykorzystane w tym modelu oznaczają, że nie ma konieczności regulowania prowadnicy wiertła, niezależnie od zakresu grubości materiału.
  720 posiada dużą powierzchnię zacisku. Przedmioty zaciskane nie ślizgają się, a za pomocą pokrętła można łatwo dostosować siłę zacisku.

 • Proszę nie kichać, proszę nie kaszleć.
  Kreg Pocket-Hole Jig 720 i Kreg Pocket-Hole Jig 720PRO zapewniają jeszcze większą wydajność dzięki modułowi do pochłaniania pyłu i trocin. Poza wymierną korzyścią płynącą z dbałości o nasze drogi oddechowe, możemy również ułatwić sobie sprzątanie po wykonaniu kieszonek. Moduł można zamontować z obu stron, a najbardziej popularne średnice rur odkurzacza będą pasowały.
 • Nie trzeba mieć nic „pod ręką”. Wszystko jest „pod maszyną”.
  Kompaktowy przybornik znalazł swoje miejsce w obudowie modelu. 720PRO jest dostarczany ze stacją dokującą, więc masz miejsce na przechowywanie zacisku, wkrętów do drewna i innych materiałów eksploatacyjnych. Zawsze możesz dodać stację dokującą do przyrządów Kreg Jig 720 i Kreg Jig 520PRO, aby również do tych przyrządów dodać możliwości przechowywania.
 • Powtórzmy to jeszcze raz.
  W stolarce meblowej ważnym elementem jest idealna powtarzalność otworów. Dokładne pozycjonowanie otworów to ważny element każdego projektu. Stacja dokująca posiada ograniczniki, które zagwarantują powtarzalność i precyzję.

 • Zmierzanie do doskonałości w granicach możliwości.
  Stolarka otworów kieszonkowych może być dopasowana do konkretnych projektów lub rosnąć razem z kolejnymi pomysłami twórców. Kompaktowy zakres akcesoriów pomoże stworzyć warsztat do każdego wyzwania.
 • Stacja dokująca.
  Jeżeli pierwszym zakupionym modelem jest 520PRO lub 720 można łatwo i szybko zwiększyć zakres jego prac poprzez zakup stacji dokującej. Wspomnienie tego zestawu można znaleźć wcześniej.
 • Małe jest piękne.
  Nie rzadko zdarza się również, że małe jest bardziej praktyczne. W projekcie na pewno znajdziemy się przed decyzją wyboru cieńszego wiertła. Wersja mikro oraz prowadnica do tego wiertła pasują do 720, 720PRO oraz 520PPO. Mimo mniejszych (średnio 25%) gabarytów, dodatki gwarantują wciąż ogromną wytrzymałość i mocne łączenie.
 • Czego oczy nie widzą…
  Wykonanie pracy zawsze wieńczą wszelakie zabiegi estetyczne. Gwarancję satysfakcji z efektów naszego łączenia potęguje kolejne akcesorium. Mimo, że oferta Kreg zawiera już gotowe zaślepki do otworów, to proponujemy również możliwość przygotowania zaślepek własnoręcznie przy pomocy wycinarki. Wykorzystując resztki drewna z projektu możemy się przygotować do następnych zadań wycinając odpowiednie zatyczki przy pomocy specjalnego wycinaka kompatybilnego z Kreg Jig 720 i 720PRO.

 

 • Od firmowego warsztatu do przydomowej drewutni.
  Różne są środowiska w których przyjdzie pracować z Kreg Pocket-Hole Jig. Urządzenie jest przeznaczone do większości pomieszczeń w jakich będziemy łączyć drewniane elementy. Jeżeli projekty wykonujemy w wielu lokacjach nie odczujemy trudów przenoszenia lub pakowania naszego urządzenia. Można wykorzystywać stoły robocze oraz stacje dokujące.
 • Początek długoletniej przyjaźni.
  Podstawą wytrzymałości jest odpowiednia kombinacja materiałów. Ergonomia i wytrzymałość elementów urządzenia to zadatek na długoletnia przyjaźń. Wysoka jakości polimerów oraz elementy stalowe zwiększają sztywność i wytrzymałość w kluczowych obszarach pracy urządzenia. Prowadnice wierteł to hartowana stal przygotowana do tysięcy powtórzeń nawiercania.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl