Język
PLNWaluty

Wielozadaniowy zszywacz Tacwise Z2-M - dlaczego jest niezbędny!

0

Lekki, wytrzymały i praktyczny

Koniec z dylematem wyboru między funkcjonalnym, trwałym, a nie rujnującym naszego budżetu profesjonalnym zszywaczem tapicerskim!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zszywacza Tacwise Z2-M na Tools4wood.pl

 Jest to idealny zszywacz dla majsterkowiczów, ale znajdzie on również swoje miejsce w profesjonalnych sklepach czy też zakładach stolarskich. Jego wszechstronność i łatwość obsługi oznacza, że tapicer lub producent mebli może wygodnie używać tego zszywacza przez cały dzień. 

Gwarancja konstrukcji o największej wytrzymałości!

       Z-Tec Construction
Nasz zszywacz to wyjątkowo wytrzymałe, odlewane narzędzie, które spełnia najwyższe standardy w swojej kategorii. Przy jego produkcji została wykorzystana technologia wytłaczania odlewów cynkowych Z-tec, co skutkuje mniejszą liczbą części i większą niezawodnością.

Regulator Marginesu

Ten pistolet na zszywki jest oferowany z regulatorem marginesu, który po prawidłowym umieszczeniu w rowkach pistoletu zszywacza, jak pokazano, umożliwia zszywanie w prostych liniach na krawędzi, co jest idealne, gdy potrzebne jest precyzyjne zszywanie i zapewnia bardzo schludne i profesjonalne wykończenie.

regulator marginesu

Indywidualne dopasowanie długości zszywki

Dzięki wielu przydatnym funkcjom, ten zszywacz wystrzeliwuje zarówno zszywki typu 53 bez konieczności regulacji - co czyni go idealnym wyborem do szeregu zastosowań:

 • do użytku profesjonalnego
 • majsterkowania
 • tapicerki
 • izolacji
 • tkanin i rolet
 • krat / boazerii
 • siatek ogrodowych
 • plakatów / wystaw / witryn

Personalizacja

Oznacz dowolnie swój zszywacz, aby nie pozostawało żadnych wątpliwości do kogo należy! Personalizacja narzędzi ma wiele zalet. Przede wszystkim pomaga nam wprowadzić trochę oryginalności do naszego warsztatu. Dlatego warto się na nią zdecydować i pokazać własne „ja” w swojej codziennej pracy. Z pewnością zrobimy wrażenie na otoczeniu, a sami poczujemy się bardziej pewni siebie!

personalizacja

Różnorodne możliwości zastosowania 

Kiedy inwestujemy w narzędzie wysokiej jakości, jakim niewątpliwie jest zszywacz Tacwise Z2-M oczekujemy, że ilość zastosowań nie ograniczy się do jednego konkretnego zadania. Idealnie byłoby, gdyby nasze oczekiwania pokrywały się z rzeczywistością, a narzędzie wytrzymałoby nie tylko kilka lat, ale mogłoby być używane do różnorodnych projektów oraz dałyby nam dają nam zwrot każdej zainwestowanej w nie złotówki. Tak właśnie jest w przypadku naszego takera! A ponieważ na rynku narzędzi ręcznych mamy szeroki wybór zszywaczy, każdy z różnymi zastosowaniami. Poniżej przedstawiamy przedsmak możliwości proponowanego przez nas Z2-M.

Posadzka

Zarówno profesjonaliści, jak i właściciele domów mogą wykonać montaż dywanu, o ile wiedzą, jak prawidłowo wykonać zadanie. Podczas gdy niektórzy mogą używać młotka i gwoździ, zszywacz jest znacznie wydajniejszą metodą i pozwoli zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Najlepiej, aby zszywki były oddalone od siebie o pięć do dziesięciu centymetrów.

 

 

Zdjęcia Ramki

Wielu stolarzy tworzy ramki do zdjęć. Proces ten jest dużo bardziej skomplikowany, niż można było początkowo przypuszczać, i może zająć dużo czasu i wysiłku. W tym przypadku gorąco polecamy używania zszywacza, aby przymocować podkład do ramy, co ostatecznie przyspieszy czas potrzebny do ukończenia projektu.

ramki tools4wood

 

Tapicerka

Niezależnie od tego, czy tworzysz tapicerkę, czy tylko ją wzmacniasz, uważamy, że zszywacz jest jedną z najlepszych dostępnych metod. Dopóki używasz odpowiednich zszywek, z pewnością utrzymają materiał na miejscu przez długi czas. To samo dotyczy mebli, w których tkanina jest luźna. Można użyć takera aby poprawić ich stan.

Specyfikacja techniczna

 • Szerokość (mm): 158
 • Głębokość (mm): 28
 • Wysokość (mm): 85
 • Waga (kg): 0,3
 • Długość zszywek(mm): 4-8

Kompatybilne zszywki dla tego produktu to:

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl