Język
PLNWaluty

Poznaj zalety ochronników słuchu ISOtunes

0

BEZPIECZNE SŁUCHAWKI OCHRONNE ISOtunes

Narażenie na hałas w miejscu pracy jest powszechnym problemem, ale wiele środków ochrony słuchu nie spełnia dzisiejszych standardów w zakresie łączności i komfortu pracy. Poznaj ISOtunes - ochronniki słuchu, które pracownicy faktycznie chcą nosić.

ISOtunes to lekkie, trwałe, douszne słuchawki z zatyczkami, które umożliwiają użytkownikom słuchanie muzyki i odbieranie połączeń telefonicznych, jednocześnie znacznie redukując szkodliwy hałas w tle. Ochronniki słuchu ISOtunes zostały stworzone specjalnie z myślą o pracownikach i spełniają europejskie normy EN 352-2 związane z przepisami BHP w miejscu pracy.

Dowiedz się o zaletach, które sprawiają, że słuchawki ochronne ISOtunes są wyjątkowe:

 

MIKROFON TŁUMIĄCY OTACZAJĄCE CIĘ HAŁASY

Jedną z największych zalet standardowych słuchawek z Bluetooth jest to, że możesz bezproblemowo wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne i wciąż mieć wolne ręce. Ale czy Twoje obecne słuchawki Bluetooth tłumią hałas z otoczenia, zapewniając rozmówcy po drugiej stronie słuchawki czystość i przyjemność rozmowy?

Nie? ISOtunes to potrafią i wyciszają świat wokół Ciebie, kiedy prowadzisz rozmowę!

Słuchawki ISOtunes posiadają wbudowany mikrofon wyposażony w technologię eliminacji szumów i echa, które blokują odgłosy o ustalonym natężeniu, takie jak kosiarki, dmuchawy, wentylatory, odkurzacze, traktory, silniki i tym podobne, dzięki czemu możesz zwiększyć produktywność, odbierając połączenia w głośnym otoczeniu.

ISOtunes pozwalają słuchaczom na obu końcach linii słyszeć siebie nawzajem, a nie urządzenia i maszyny wokół nich.

 

CERTYFIKOWANA OCHRONA SŁUCHU

ISOtunes zapewniają ochronę przed zagrożeniami związanymi z narażeniem na hałas. Słuchawki ISOtunes zostały przetestowane w odniesieniu do standardów w przemyśle i doskonale blokują hałasy. ISOtunes spełniają wymagania normy PN-EN 352-2 i mogą być stosowane jako ochronniki słuchu w miejscu pracy.

ISOtunes to słuchawki douszne wyposażone w technologię Bluetooth, które blokują hałas z zewnątrz i pozwalają cieszyć się muzyką w ciszy i spokoju, bez względu na głośność otoczenia.

 

TECHNOLOGIA OCHRONY SŁUCHU SAFEMAX®

Z badań przeprowadzonych w Polsce w 2019 roku wynika, że prawie 6 mln Polaków może mieć niedosłuch, z których wielu było narażonych na nadmierny hałas w pracy czy zbyt głośną muzykę w słuchawkach. ISOtunes NIE chce zwiększać tej liczby, podjęliśmy więc środki, mające na celu zapobieganie ewentualnym ubytkom słuchu podczas korzystania z naszych słuchawek.

Technologia SafeMax™ gwarantuje, że słuchawki ISOtunes nie uszkodzą słuchu, nawet przy maksymalnej głośności przez cały czas działania baterii. Dlatego wszystkie słuchawki z wkładkami dousznymi mają ograniczoną głośność do 79 decybeli.

Słuchawki ISOtunes aktywnie dbają o bezpieczeństwo. Nasze produkty nie tylko chronią Twoje uszy przed głośnymi hałasami z zewnątrz, ale także pomagają Ci docenić dźwięki otaczającego Cię świata przez wiele lat.

 

POTWIERDZONA WYTRZYMAŁOŚĆ

ISOtunes zostały stworzone z myślą o długotrwałym działaniu i są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Słuchawki zostały tak zaprojektowane, aby spełniały najsurowsze standardy użytkowania w Twoim warsztacie, ogrodzie, w miejscu pracy, podczas podróży i wielu innych miejscach.

Ocena trwałości dla poszczególnych produktów ISOtunes:

 

BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA BLUETOOTH

Bezprzewodowa komunikacja ma realny wpływ na ochronę słuchu. ISOtunes wykorzystuje dzisiaj najnowszą technologię Bluetooth, aby zmaksymalizować możliwości ochrony słuchu. Nasze środki ochrony słuchu z technologią Bluetooth płynnie integrują się z Twoimi ulubionymi urządzeniami niezależnie od stylu życia.

  • Wykonywanie połączeń niewymagający obsługi ręcznej
  • DualConnect: połączenie jednocześnie dwóch urządzeń
  • Aktywacja i obsługa komend głosowych
  • Obsługuje wskaźnik żywotności baterii (dla urządzeń z systemem iOS)
  • Zasięg ok. 10 metrów

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie porównanie produktów ISOtunes z norma EN 352, abyś mógł wybrać słuchawki, które najlepiej będą spełniać Twoje potrzeby, jeśli chcesz się z nim zapoznać kliknij tutaj.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl