Język
PLNWaluty
Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
799,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
539,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
Poznaj zalety ochronników słuchu ISOtunes 0

BEZPIECZNE SŁUCHAWKI OCHRONNE ISOtunes

Narażenie na hałas w miejscu pracy jest powszechnym problemem, ale wiele środków ochrony słuchu nie spełnia dzisiejszych standardów w zakresie łączności i komfortu pracy. Poznaj ISOtunes - ochronniki słuchu, które pracownicy faktycznie chcą nosić.

ISOtunes to lekkie, trwałe, douszne słuchawki z zatyczkami, które umożliwiają użytkownikom słuchanie muzyki i odbieranie połączeń telefonicznych, jednocześnie znacznie redukując szkodliwy hałas w tle. Ochronniki słuchu ISOtunes zostały stworzone specjalnie z myślą o pracownikach i spełniają europejskie normy EN 352-2 związane z przepisami BHP w miejscu pracy.

Dowiedz się o zaletach, które sprawiają, że słuchawki ochronne ISOtunes są wyjątkowe:

 

MIKROFON TŁUMIĄCY OTACZAJĄCE CIĘ HAŁASY

Jedną z największych zalet standardowych słuchawek z Bluetooth jest to, że możesz bezproblemowo wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne i wciąż mieć wolne ręce. Ale czy Twoje obecne słuchawki Bluetooth tłumią hałas z otoczenia, zapewniając rozmówcy po drugiej stronie słuchawki czystość i przyjemność rozmowy?

Nie? ISOtunes to potrafią i wyciszają świat wokół Ciebie, kiedy prowadzisz rozmowę!

Słuchawki ISOtunes posiadają wbudowany mikrofon wyposażony w technologię eliminacji szumów i echa, które blokują odgłosy o ustalonym natężeniu, takie jak kosiarki, dmuchawy, wentylatory, odkurzacze, traktory, silniki i tym podobne, dzięki czemu możesz zwiększyć produktywność, odbierając połączenia w głośnym otoczeniu.

ISOtunes pozwalają słuchaczom na obu końcach linii słyszeć siebie nawzajem, a nie urządzenia i maszyny wokół nich.

 

CERTYFIKOWANA OCHRONA SŁUCHU

ISOtunes zapewniają ochronę przed zagrożeniami związanymi z narażeniem na hałas. Słuchawki ISOtunes zostały przetestowane w odniesieniu do standardów w przemyśle i doskonale blokują hałasy. ISOtunes spełniają wymagania normy PN-EN 352-2 i mogą być stosowane jako ochronniki słuchu w miejscu pracy.

ISOtunes to słuchawki douszne wyposażone w technologię Bluetooth, które blokują hałas z zewnątrz i pozwalają cieszyć się muzyką w ciszy i spokoju, bez względu na głośność otoczenia.

 

TECHNOLOGIA OCHRONY SŁUCHU SAFEMAX®

Z badań przeprowadzonych w Polsce w 2019 roku wynika, że prawie 6 mln Polaków może mieć niedosłuch, z których wielu było narażonych na nadmierny hałas w pracy czy zbyt głośną muzykę w słuchawkach. ISOtunes NIE chce zwiększać tej liczby, podjęliśmy więc środki, mające na celu zapobieganie ewentualnym ubytkom słuchu podczas korzystania z naszych słuchawek.

Technologia SafeMax™ gwarantuje, że słuchawki ISOtunes nie uszkodzą słuchu, nawet przy maksymalnej głośności przez cały czas działania baterii. Dlatego wszystkie słuchawki z wkładkami dousznymi mają ograniczoną głośność do 79 decybeli.

Słuchawki ISOtunes aktywnie dbają o bezpieczeństwo. Nasze produkty nie tylko chronią Twoje uszy przed głośnymi hałasami z zewnątrz, ale także pomagają Ci docenić dźwięki otaczającego Cię świata przez wiele lat.

 

POTWIERDZONA WYTRZYMAŁOŚĆ

ISOtunes zostały stworzone z myślą o długotrwałym działaniu i są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Słuchawki zostały tak zaprojektowane, aby spełniały najsurowsze standardy użytkowania w Twoim warsztacie, ogrodzie, w miejscu pracy, podczas podróży i wielu innych miejscach.

Ocena trwałości dla poszczególnych produktów ISOtunes:

 

BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA BLUETOOTH

Bezprzewodowa komunikacja ma realny wpływ na ochronę słuchu. ISOtunes wykorzystuje dzisiaj najnowszą technologię Bluetooth, aby zmaksymalizować możliwości ochrony słuchu. Nasze środki ochrony słuchu z technologią Bluetooth płynnie integrują się z Twoimi ulubionymi urządzeniami niezależnie od stylu życia.

  • Wykonywanie połączeń niewymagający obsługi ręcznej
  • DualConnect: połączenie jednocześnie dwóch urządzeń
  • Aktywacja i obsługa komend głosowych
  • Obsługuje wskaźnik żywotności baterii (dla urządzeń z systemem iOS)
  • Zasięg ok. 10 metrów

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie porównanie produktów ISOtunes z norma EN 352, abyś mógł wybrać słuchawki, które najlepiej będą spełniać Twoje potrzeby, jeśli chcesz się z nim zapoznać kliknij tutaj.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl