Język
PLNWaluty
Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
799,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
539,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
Który Kreg Jig jest dla mnie odpowiedni? 0

Znajdź Kreg Jig, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Kreg Jig ułatwia pracę każdemu, od początkującego majsterkowicza po profesjonalnego stolarza, pomaga tworzyć projekty z litego drewna i wykonywać naprawy, które będą trwałe i solidne. Wszystko, czego potrzebujesz, to Kreg Jig, wiertarka i garść wkrętów Kreg.

W przypadku kilku modeli i typów do wyboru może być potrzebna pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia Kreg Jig dla Ciebie. Przydadzą się poniższe ogólne informacje. Jeśli wolisz, możesz również skorzystać z naszej tabeli porównawczej Kreg Jig.

 

Przenośne narzędzie

Kreg Jig R3 jest dobrym wyborem, jeśli tworzysz kilka projektów rocznie, lub jeśli większość Twoich projektów jest niewielkich rozmiarów. Ponadto, Kreg Jig R3 jest świetnym narzędziem do naprawy drewnianych elementów wyposażenia domu - uszkodzonych krzeseł, szuflad, ram, regałów na książki i nie tylko. Konfiguracja Kreg Jig R3 jest również niezwykle prosta, więc będziesz tworzyć łączenia w systemie Kreg w krótkim czasie. A całość wykonasz w trzech prostych krokach: wiercenie, wkręcanie, zrobione!
Najlepsze narzędzia do niewidocznych połączeń

Jeśli budujesz cztery, pięć projektów rocznie lub więcej a Twoje realizacje są większych rozmiarów, jeden z naszych przyrządów w kształcie litery L (K4 lub K5) jest dla Ciebie idealny. Za pomocą Kreg Jig K4 zaciskasz element, który obrabiasz, w szablon za pomocą szybkiego, prostego zacisku przegubowego. Następnie przy użyciu specjalnego, stopniowanego wiertła wykonujesz nawiercanie, aby stworzyć idealnie umiejscowione otwory kieszeniowe. Kreg Jig K4 i K5 tworzą identyczne otwory jak R3, ale zdecydowanie przyspieszają proces, więc możesz zrobić ich więcej w dużo krótszym czasie.Przenośna prowadnica wiertarska

Blok prowadzący wiertło dołączony do przyrządów Kreg Jig (K4 lub K5) może być również używany w wersji przenośnej. Wystarczy zwolnić zatrzask (K5) lub mosiężny sworzeń blokujący (K4). Następnie wyciągnąć prowadnicę z uchwytu, a prowadnica wiertarska będzie gotowa do użytku przenośnego.

W przypadku korzystania z prowadnicy wiertarskiej oddzielnie i przy zastosowaniach podczas napraw, należy wcześniej ustawić kołnierz ograniczający na wiertle i mocno przymocować prowadnicę na obrabianym elemencie za pomocą zacisku Kreg lub innego. W sytuacji, w której nie można użyć zacisku, wystarczy przykręcić prowadnicę bezpośrednio do obrabianego przedmiotu.


Twórz kompaktowe otwory kieszeniowe

Możesz być zaskoczony, że dzięki opcjonalnym akcesoriom Kreg Jig może wiercić otwory kieszonkowe w wielu rozmiarach. Jeśli potrzebujesz bardziej kompaktowych otworów kieszonkowych o mniejszej średnicy, ale wykonujących te same prace stolarskie oraz przy mniejszych projektach z zastosowaniem cieńszych elementów, zapoznaj się z prowadnicą Mikro. Po wyjęciu standardowej prowadnicy wierteł, prowadnica Mikro zmieści się w twoim K4 lub K5.

Rozwiązanie do pracy przy dużych obciążeniach

Jeśli regularnie pracujesz z dużymi konstrukcjami, Kreg Jig HD zapewni Ci siłę i wytrzymałość jakiej potrzebujesz. Zoptymalizowany dla materiałów o grubości 38 mm, 50 mm i grubszych, HD sprawdza się przy budowie szkieletu ścian, balustrad, mebli ogrodowych, altan i pergoli oraz innych dużych projektów. Pasuje również do użycia z podstawą K4 lub K5.


Unikalna cecha narzędzia Mini

Kreg Jig Mini jest dobry w przypadku zastosowań, w których wymagane jest użycie najmniejszego z możliwych przyrządów. Jeśli zdecydujesz, aby zaślepić otwory kieszeniowe za pomocą naszych zatyczek z litego drewna, Kreg Jig Mini oferuje funkcję do ich łatwego i szybkiego ustawiania. Mini jest również świetny do wykonywania wielu napraw domowych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl