PLNWaluty
Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
799,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
539,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
Nowa rodzina szablonów Kreg Jig z serii 300 1

Nowa seria szablonów Kreg Jig 300 dostępna w Tools4wood!

Ponad 30 lat temu Kreg Jig zaprezentował stolarzom i majsterkowiczom nowy sposób łączenia drewna potocznie zwanego Pocket Hole  - jest to niezwykle szybki, łatwy i mocny sposób budowania projektów drewnianych. Firma Kreg jest niezmiennym liderem w kategorii otworów kieszonkowych, czyniąc szablony wiertarskie Kreg Jig bardziej uniwersalnymi, bardziej przystępnymi cenowo i łatwiejszymi w użyciu. Teraz, Kreg z dumą przedstawia serię 300, która jeszcze bardziej upraszcza tworzenie projektów dzięki inteligentnym innowacjom.

Całkowicie nowa seria przyrządów Kreg Jig 300 do tworzenia niewidocznych połączeń stolarskich została wyposażona w funkcje, które ułatwiają korzystanie z nich każdemu, niezależnie od tego, czy tworzy swój pierwszy projekt drewniany, czy też buduje je od lat. Dzięki dwóm modelom szablonów wiertarskich oraz szerokiej gamie akcesoriów, seria Kreg Jig 300 zapewnia prostotę, wszechstronność i wygodę, a także trwałość i jakość, do jakiej przyzwyczaiła swoich klientów amerykańska marka Kreg.

Intuicyjne narzędzia stolarskie Kreg Jig

Seria Kreg Jig 300 wypełniona jest innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, które sprawiają, że produkty są łatwe w użyciu. Rozpoczynając  od uproszczonego procesu konfiguracji, który wymaga tylko kilku prostych kroków:


1. Ustaleniu grubości materiału za pomocą łatwego w użyciu przyrządu do pomiaru grubości materiału.2. Ustawieniu ogranicznika szablonu na podstawie wskazań z miernika grubości.


3. Zablokowaniu kołnierza na wiertle tak, aby przez okienko kołnierza widoczna była ta sama grubość.

To wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia praktycznie niezawodnych ustawień przy użyciu szablonów z serii 300. Antypoślizgowa podstawa w nowym szablonie Kreg Jig utrzymuje, zaciśnięty na obrabianym elemencie,  przyrząd w bezpiecznej pozycji i zapewnia doskonałe pozycjonowanie otworów kieszonkowych za każdym razem. Pozycjonowanie szablonu jest jeszcze łatwiejsze dzięki uniwersalnemu adapterowi zaciskowemu, który akceptuje zaciski Kreg, jak również inne zaciski stolarskie.

Jeden szablon, mnóstwo możliwości

Serię 300 rozpoczyna szablon Kreg Pocket-Hole Jig 320 (KPHJ320), który współpracuje z materiałami o dowolnej grubości w zakresie od 13 mm do 38 mm. Szablon jest wyposażony w dwie prowadnice wierteł z wbudowanymi ogranicznikami, zdejmowalną przekładkę dystansową oraz przyrząd do pomiaru grubości materiału i wiertło z kołnierzem głębokościowym. Model 320 zawiera również adapter zaciskowy i bit o długości 152 mm. Wszystko to jest zapakowane w trwałym futerale, który oferuje miejsce na przechowywanie wkrętów do drewna (20 wkrętów o długości 32 mm oraz 20 wkrętów Blue-Kote o długości 64 mm w zestawie). Solidna konstrukcja i dożywotnia gwarancja na prowadnicę wiertła to pewność, że Kreg Pocket-Hole Jig 320 posłuży nam wiele lat. Szablon w metrycznej wersji Kreg Pocket-Hole Jig 320 jest dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym Tools4wood w cenie 229,00 zł.

Szablon Kreg Pocket-Hole Jig 310 (KPHJ310) posiada wszystkie te same cechy konstrukcyjne i użytkowe w mniejszym opakowaniu. Zawiera jedną prowadnicę wiertarską z hartowanej stali z ogranicznikiem grubości, miernikiem grubości materiału/klucz sześciokątny, łatwe do ustawienia wiertło z kołnierzem oraz 152 mm bit. Kreg Jig 310 w wersji metrycznej i oznaczeniami w milimetrach jest oferowany w cenie detalicznej za 119,00 zł w Tools4wood.

Gdzie najlepiej kupić szablon Kreg Jig?

Oprócz szablonów Kreg Jig 320 i 310, seria 300 zawiera akcesoria, które zwiększają możliwości i funkcje w miarę wzrostu potrzeb. Wszystkie produkty z serii Kreg Jig 300 możesz zamówić w Tools4wood i korzystać z natychmiastowej wysyłki. Aby dowiedzieć się więcej na temat serii Kreg Jig 300, jak również innych narzędzi stolarskich, odwiedzaj regularnie naszą stronę lub zapisz się do naszego biuletynu.

Komentarze do wpisu (1)

9 grudnia 2019

Dobre narzędza, polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl