Język
PLNWaluty

"Przerwij ogień" - taką komendę warto usłyszeć na strzelnicy. Najlepiej z ISOtunes.

0
"Przerwij ogień" - taką komendę warto usłyszeć na strzelnicy. Najlepiej z ISOtunes.

Oferta sklepu Tools4wood została poszerzona o pozycje, których zadaniem jest troska o nasze bezpieczeństwo i ochrona naszego słuchu. Nauszniki taktyczne i dokanałowe ochronniki słuchu ISOtunes wnoszą zupełnie nową technologię na rynek i znacząco poprawiają komfort użytkowników broni palnej. Aby skonfrontować z rzeczywistością możliwości nauszników i zatyczek trzeba je poddać próbie ognia. Po kilku godzinach na strzelnicy doszliśmy do takich wniosków: 

ISOtunes Sport DEFY.

 • Taktyczna kontrola dźwięku, czyli słyszymy to co chcemy.
  Opatentowana technologia, która wzmacnia dźwięki, które chcesz słyszeć, nawet 8-krotnie w stosunku do ich naturalnej głośności, jednocześnie chroniąc Cię przed szkodliwymi odgłosami wystrzałów w czasie poniżej 2 milisekund. Te parametry bardzo mile zaskoczą przy dużej intensywności treningu. Różnica w stosunku do innych ochraniaczy jest kolosalna.
 • Przy nausznikach DEFY ma się poczucie dobrego przygotowania.
  Większość strzałów ma od 150 do 170 decybeli, co może szybko uszkodzić słuch. Niebezpieczny poziomom hałasu był wyczuwalny jedynie przy zdjęciu ochraniaczy. Suma redukcji decybeli z całej sesji budzi satysfakcję.
 • Lekki i wygodny sprzęt.
  Przy wadze zaledwie 440 gramów nauszniki strzeleckie ISOtunes DEFY są lżejsze niż inne nauszniki taktyczne w które nas uzbrojono. Piankowe poduszki dają komfort i dobrze dostosowują się do kształtu głowy. Nie było również żadnego problemu z wentylacją.
 • Plan podtrzymania żywotności.
  DEFY zawiera baterię litowo-jonową, która pozwoli na 11 godzin połączenia z urządzeniem. Wystarczy wymienić baterię na 3 baterie AAA, aby uzyskać dodatkowe 22 godziny pracy.
 • Łatwa kontrola dostępu i włączony Bluetooth.
  Proste przyciski eliminują wszelkie kłopoty w obsłudze. Oddzielne elementy sterujące dla Bluetooth i taktycznej kontroli dźwięku pozwalają dostosować się do środowiska. Dzięki Bluetooth, można także słuchać muzyki i odbierać połączenia. Mamy możliwość łączenia się z dwoma urządzeniami jednocześnie.

 ISOtunes Sport ADVANCE.

 

 • Małe wcale nie znaczą, że gorsze.
  Taktyczna ochrona w formie dousznej jest zupełną nowością w branży strzeleckiej. Nie ustępuje parametrami i na pewno znajdzie wielu fanów ceniących mniejsze gabaryty. 
 • Dwa modele z tej samej gliny.
  Dla uzupełnienia wiedzy należy dodać, że wersja ochornników słuchu ISOtunes ADVANCE jest oparta na tej samej technologii co DEFY. Wzmacnia dźwięki, które chcesz słyszeć, chroniąc Cię przed szkodliwymi odgłosami wystrzałów w czasie poniżej 2 milisekund.
 • Sprawa najniższej wagi.
  Przy wadze zaledwie 23,25 grama w ogóle nie ma uczucia, że chronimy słuch zatyczkami. Jest komfortowo, a ergonomia sprzętu nie rozprasza.
 • Wygodne sterowanie.
  Jak przystało na osprzęt taktyczny, przyciski rozmieszczone są w odpowiednich miejscach i z obsługą urządzenia nie ma żadnego problemu. Wypukłe gumowe przyciski są zaprojektowane tak, aby były dostępne w rękawiczkach. Jakby nie konfigurować zatyczek względem środowiska, akumulatory powinny starczyć na ok 10 godzin użytkowania.

Cechy wspólne:

 • Tworzone w świadomości ochrony środowiska dla tłumienia odgłosów wystrzału.
 • Bluetooth 5.0, który jest w stanie połączyć łączy dwa urządzenia w odległości do ponad 9m.
 • Norma IP67 zapewni użytkownikowi ochronę przed wilgocią, kurzem jak również potem czy wodą.
 • najwyższej jakości dźwięk z kodekiem aptX, czyli najbardziej rozpoznawalnym ze wszystkich obecnych na rynku kodeków Bluetooth.
 • Kabel do ładowania micro USB.

 
Choć strzelectwa nie da się nauczyć podczas jednorazowych odwiedzin na strzelnicy to można stwierdzić, że pracownicy Tools4wood dopełnili wszelkich możliwych starań, aby udostępnić swoim klientom możliwość zakupu produktów sprawdzonych, bezpiecznych oraz wartych swej ceny. Uważajmy na siebie i dbajmy o nasze zdrowie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl