Język
PLNWaluty

Precyzyjny liniał traserski Woodpecker 600 mm

Cena: 649,00 zł 649.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.62842
Producent: Woodpeckers
Kod produktu: TS-600MM
Pin It

Opis

Profesjonalny przymiar traserski Woodpecker 600 mm z uchwytem

Trasowanie prostych, dokładnych linii może być trudne, gdy opieramy się na standardowej miarce i kawałku drewna jako linijce. Teraz jest lepszy i łatwiejszy sposób, prowadź swoje linie pewnie i precyzyjnie z nowym przymiarem traserskim Woodpecker T-Square 600mm. Bez względu na to, czy pracujesz przy krawędzi obrabianego elementu, czy nie, precyzyjny liniał traserki Woodpecker z prowadnicą pomoże Ci wyznaczyć prostsze, dokładniejsze linie równoległe w krótszym czasie niż możesz to sobie wyobrazić.

Liniał traserski do precyzyjnych zadań stolarskich

Każdy przymiar traserski Woodpecker 600 mm z prowadnicą składa się z precyzyjnie obrobionego, grawerowanego laserowo liniału aluminiowego, idealnie dopasowanego do solidnej rękojeści z podparciami, które zapobiegają przechyleniu się przymiaru. Perfekcyjnie obrobiona prowadnica zapewnia idealne wyrównywania i w jednej chwili możesz przesunąć ołówek w dowolne miejsce poza krawędź swojego liniału o długości 600 mm lub wyznaczyć dowolne linie bez konieczności stosowania taśmy mierniczej.

Najwyższa jakość narzędzi stolarskich Woodpeckers

Krytyczne połączenie obu elementów jest zabezpieczone przez sześć, precyzyjnych śrub nasadowych.  Niewielkie przesunięcie pomiędzy otworami na śruby w liniale i otworami na śruby w uchwycie pozwala na stałe i równomierne naprężenie tych dwóch elementów za pomocą specjalistycznych śrub. Taki układ zapewnia najwyższą wydajność i jakość wśród przymiarów stolarskich, a jednocześnie pozwala na wymianę w przypadku uszkodzenia.

Solidna konstrukcja przymiaru stolarskiego

Liniał posiada precyzyjnie rozstawione otwory o średnicy 1 mm wywiercone co 1 mm.  Wystarczy wsunąć ołówek w otwór, przesunąć go wzdłuż po obrabianym przedmiocie aby otrzymać prostą, idealną linię równoległa do krawędzi materiału. Zewnętrzna krawędź przymiaru stolarskiego jest obrobiona pod kątem 30 stopni i posiada skalę umieszczoną przy brzegu, tam gdzie jest najbardziej potrzebna. Skala jest grawerowane laserowo z tolerancją 0,004". Biały grawer na słynnym anodyzowanym wykończeniu narzędzi stolarskich Woodpecker zapewnia bardzo czytelny kontrast, nawet w przypadku zmęczonych oczu lub złych warunków oświetleniowych. Dodatkowe otwory o średnicy 5 mm są wykonywane w odstępach dokładnie 32 mm w celu oznaczenia otworów na półki.

Przymiar stolarski w bezpiecznym futerale

Każdy liniał traserski Woodpecker 600 mm z prowadnicą jest dostarczany w swoim własnym i  dopasowanym opakowaniu, dzięki czemu możesz być pewien, że jest bezpiecznie przechowywany. Tą drewnianą obudowę możesz zawiesić na ścianie i zawsze mieć swój przymiar traserki w zasięgu ręki.

Najważniejsze cechy:

  • Anodyzowane wykończenie dla ochrony powierzchni i mniejszego kontrastu
  • Wyfrezowano z litego kawałka aluminium na najnowocześniejszej obrabiarce CNC
  • Precyzyjne połączenie rękojeści z liniałem stolarskim za pomocą specjalistycznych śrub
  • Otwory o średnicy 1 mm wywiercone w dokładnych odstępach
  • Dodatkowe otwory o średnicy 5 mm i odstępie 32 mm pozwalają na wykonanie precyzyjnych otworów pod półki
  • Metryczna skala wytrawiona laserowo z dokładnością do 0,004”
  • Krawędź prowadzona przymiaru stolarskiego pod opylanym kącie 30°
  • Dwa dodatkowe ołówki
  • Futerał ochronny z możliwością montażu ściennego

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

18 czerwca 2020

Powiedzieć DOSKONAŁY to nic nie powiedzieć... Dokładny i precyzyjny, bardzo przemyślana i pomysłowa konstrukcja, teraz trasowanie to czysta przyjemność. Lekko prowadzi się po materiale. Dawno żaden zakup nie sprawił mi tyle satysfakcji. Polecam

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl