Język
PLNWaluty
Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
799,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
539,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
12 najlepszych pomysłów na prezenty dla miłośników majsterkowania i entuzjastów DIY 0
12 najlepszych pomysłów na prezenty dla miłośników majsterkowania i entuzjastów DIY

 

Ho! Ho! Ho!

 

12 potraw!? Nie! 12 wspaniałych propozycji, które na pewno Cię zaskoczą!

W tym szczególnym i niezapomnianym dla nas wszystkich 2020 roku zebraliśmy niektóre z naszych

ulubionych narzędzi, aby dać Ci kilka inspiracji na najlepsze prezenty na zbliżające się Święta!

Nawet jeśli myślisz, że osoba, dla której szukasz upominku, ma wszystkie możliwe narzędzia,

prawdopodobnie na tej liście jest coś, co ona, lub Ty chcielibyście mieć. Jesteśmy przekonani,

że znajdziesz tu kilka wspaniałych pomysłów, niektóre z nich możesz znać, inne nie,

ale gwarantujemy, że każdy z nich będzie pięknie prezentował się pod choinką.

Święta tuż tuż, więc już teraz zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

 

 

1. Kreg Jig K4 Master System + wkręty gratis

Kreg Jig K4 Master System jest jednym z naszych bestsellerów! Jest to m.in. narzędzie warsztatowe, wykorzystujące swoją podstawę do wykonywania precyzyjnych otworów kieszeniowych, przenośna podstawa zapewniająca wysokiej jakości szablon do pracy w terenie, a także najwyższej jakości szablon naprawczy powstający poprzez połączenie z blokami dystansowymi w dolnej części prowadnicy wiertła. A ponieważ bardzo lubimy się w roli Świętego Mikołaja, wykorzystujemy w tym celu grudzień i dodajemy do K4MS zestaw startowy wkrętów do otworów kieszeniowych gratis! Sprawdź nasz świąteczny hit już teraz!

2. Kreg Pocket-Hole Jig 320

Szablon do otworów kieszeniowych Kreg Jig 320 jest jednym z najbardziej popularnych oraz najchętniej kupowanych szablonów dostępnych na Tools4wood.pl. Nasz intuicyjny model 320 jest wyposażony w dwie prowadnice wiertarskie, zdejmowaną przekładkę dystansową i wygodne ograniczniki grubości materiału, a to wszystko otrzymujesz w trwałym i kompaktowym etui. Jest to jedna z pozycji "must have" na liście każdego szanującego się stolarza.

3. Narzędzia stolarskie do montażu mebli + 2 zaciski gratis

Wybierając ten oryginalny prezent, gwarantujemy Ci, że bardzo pozytywnie zaskoczysz bliską Ci osobę. Zestaw innowacyjnych i przydatnych narzędzi stolarskich oferowany w sklepie Tools4wood.pl na pewno okaże się wspaniałym upominkiem. Znajdziesz w nim przyrząd do zawiasów wewnętrznych, przyrząd do montażu prowadnic, przyrząd do nawiercenia otworów w szufladach oraz dwa ściski stolarskie. Jeśli nadal masz wątpliwości kliknij w poszczególne nazwy naszych narzędzi i dowiedz się więcej o każdym z nich. 

 

4. AccuMASTER Cyfrowy wskaźnik kątów

Kolejna perełka firmy Calculated Industries, w której ich technologia znalazła zastosowanie - elektroniczny wskaźnik kątów AccuMASTER. Posiada on najważniejsze cechy kątomierza i mini-poziomicy w jednym niezawodnym narzędziu. Jesteśmy pewni, że znajdzie on szerokie zastosowanie wśród profesjonalnych i hobbystycznych stolarzy, meblarzy, producentów szaf, spawaczy, montażystów i specjalistów innych dziedzin. Za pomocą tego elektronicznego narzędzia można znaleźć idealny poziom, dokładnie sprawdzić kąty piły stołowej i ukośnicy, prowadnic stołu roboczego, wiertarki stołowej i piły taśmowej, skosów i wielu innych precyzyjnych narzędzi. 

5. Słuchawki ochronne ISOtunes PRO 1.0

Jeśli jesteś tu z nami oznacza to najprawdopodobniej, że Ty, lub ktoś z bliskich Ci osób, pracuje w otoczeniu o wysokim natężeniu hałasu. Słuchawki dokanałowe ISOtunes PRO to doskonały sposób słuchania muzyki lub wykonywania połączeń telefonicznych w takich właśnie warunkach. Dodatkowo nasze słuchawki łączą w sobie zarówno aspekty techniczne jak i wizualne, co sprawia, że są one rozchwytywane!


6. Zestaw Liniałów Krawędziowych Woodpeckers

Zestaw liniałów krawędziowych Woodpeckers zawiera 4 liniały w wersji metrycznej o długościach 150 mm, 300 mm, 600 mm oraz 900 mm. Niewielkie rozmiary i unikalny profil czynią z linijki krawędziowej 150 mm idealny liniał kieszonkowy, który można mieć przy sobie przez cały czas. Kąt wewnątrz liniału krawędziowego Woodpeckers wynosi 89°. Ten nieznacznie ostry kąt powoduje, że krawędzie zewnętrzne stykają się z linijką krawędziową, co oznacza, że niewielkie odchylenia w krawędziach nie spowodują przerwania pomiaru. Obydwie krawędzie są fazowane, co upraszcza znakowanie i minimalizuje błąd paralaksy. Liniał krawędziowy jest anodowany w celu ochrony powierzchni i nadania im znanego nam koloru narzędzi stolarskich Woodpeckers. Laserowo grawerowana skala gwarantuje dokładnością do ± .003" w dowolnym punkcie. Nic dodać, nic ująć! 

7. Mobilny stół warsztatowy Kreg

Mobilny stacja robocza marki Kreg to stół warsztatowy, stół montażowy, koziołek stolarski, stół montażowy i stacja zaciskowa w jednym - wszechstronnym miejscu pracy dla projektów z zakresu majsterkowania, napraw i obróbki drewna. Mobilny stół warsztatowy Kreg jest łatwy w instalacji i przechowywaniu, a także stanowi solidną platformę dla wszelkiego rodzaju zadań projektowych.

8. Kątomierz cyfrowy AccuMaster

Wyznajemy zasadę, że każdy powinien zajmować się tym na czym zna się najlepiej. Dlatego działamy w branży stolarskiej i dlatego też jesteśmy przekonani, że firma Calculated Industries specjalizująca się w kalkulatorach branżowych produkuje najlepsze kątomierze elektroniczne. Niezależnie od branży kątomierz cyfrowy AccuMaster jest wyborem idealnym dla każdego, kto potrzebuje precyzyjnie zmierzyć kąty wewnętrzne i zewnętrzne, szczególnie w miejscach trudnodostępnych. Na Tools4wood.pl poznasz o wiele więcej jego właściwości.

9. Zszywacz tapicerski Z2-M w zestawie

Taaaker! Taaaker! Komu taker!? Już dzisiaj nasz fantastyczny zszywacz tapicerski może być Twój. Dodatkowo w zestawie otrzymujesz dodatkowe akcesoria, w tym walizkę, która pozwoli utrzymać Ci narzędzia w porządku i zawsze będziesz mieć je pod ręką kiedy będą najbardziej potrzebne. 

 

10. Koziołek warsztatowy Speedhorse

Kozioł warsztatowy Bora Portamate PM-4500 Speedhorse, przenośny, rozkładany w 1,6 sekundy, wytrzymujący obciążenie do 680 kilogramów. Chcecie więcej? My też! Dlatego w Tools4wood mamy ich tyle, żeby nie zabrakło ich także pod Waszą choinką!


11. Automatyczny ołówek stolarski

Nasz zaczarowany automatyczny ołówek stolarski od Woodpeckers jest już dostępny! Ciesz się jego najnowszą wersją! Już nawet otwory o średnicy 1 mm nie są mu straszne! Ale nie musisz nam wierzyć na słowo, przekonaj się o tym sam!

 

12. Cyfrowy miernik głębokości

Ostatni będą pierwszymi! Poznajcie nasz cyfrowy miernik głębokości Trend Tool Technology. Różnorodność jego zastosowania jest ogromna! Możemy używać go do frezarek ręcznych, stołów frezarskich oraz stołów do pił. Posiada on także odczyt LCD dla mm, cali i ułamków z automatycznym wyłączaniem 5 min, oraz wyjmowany trzpień umożliwiający pomiar głębokości otworów. Poznaj jego wszystkie funkcje na Tools4wood.pl

 

 

Dziękujemy, że jesteś z nami! Mamy nadzieję, że z naszym przewodnikiem znalazłeś dokładnie

to czego szukałeś! Pamiętaj, że narzędzia to wspaniałe prezenty. Dają siłę ludziom, którzy je otrzymują,

ale równie miło jest je dawać. Zanim stworzyliśmy naszą starannie przemyślaną listę propozycji

narzędziowych na Święta 2020 wielokrotnie ich używaliśmy, przeprowadzaliśmy testy w różnych

warunkach lokalowych, uwzględnialiśmy sugestie naszych Klientów. Rezultatem są wyjątkowe pomysły

na prezenty, z których na prawdę warto skorzystać.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl