Język
PLNWaluty

Przymiar stolarski Story Stick Pro 1200mm

Cena: 439,00 zł 439.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Woodpeckers
Kod produktu: SSPRO-1200
Pin It

Opis

Wyjątkowy przymiar stolarski

Story Stick Pro 1200 to najnowszy i ulepszony przymiar renomowanej firmy Woodpeckers. Story Stick Pro, o długości 1200 mm, jest teraz dostępny wraz z wieloma nowymi, łatwymi w użyciu funkcjami. Przymiar Woodpeckers posiada zarówno skalę standardową, jak i centralną na górnej krawędzi, co ułatwia jej odczyt. Story Stick Pro 1200 posiada również przezroczyste podwójne suwaki, które wychodzą po obu stronach szyny, tworząc lustrzany obraz ustawień. Wystarczy raz ustawić Story Stick Pro i używać go na przeciwległych krawędziach płyty lub po obu stronach szafki bez konieczności ponownego ustawania położenia suwaków.

Dwustronne znakowanie

Funkcja lustrzanego odbicia sprawia, że oznaczenie w szafce miejsc na zawiasy, okucia lub prowadnice staje się wyjątkowo łatwe. Wystarczy ustawić suwaki w wyznaczonym miejscu, zakręcić i gotowe. Użyj przeciwległych stron suwaków, aby zaznaczyć miejsca po obu stronach szafki. Takie znakowanie gwarantuje, że otrzymasz perfekcyjny rezultat.

Dodatkowe akcesoria

Story Stick Pro obsługuje szereg nowych akcesoriów, które możesz zamówić dodatkowo. Pierwszym są suwaki traserskie, które można wykorzystać jako punkt odniesienia. Przezroczyste suwaki traserskie są przesunięte do wewnątrz z jednej strony i na zewnątrz z drugiej. Przesunięcie wewnętrzne służy do pomiarów wewnętrznych, a przesunięcie zewnętrzne do pomiarów zewnętrznych. Powiedzmy, że chcesz umieścić idealnie dopasowaną półkę pomiędzy dwoma bokami szafki. Wystarczy wyregulować suwaki traserskie tak, aby stykały się z bokami, zablokować je i użyć tego fizycznego przykładu do ustawienia przykładnicy na pilarce we wskazanej odległości od tarczy.

W zestawie SSPRO-1200

Woodpecker Story Stick Pro 1200 jest dostępny w wersji metrycznej, w zestawie znajdziesz szynę o długości 1200 mm, 4 przezroczyste suwaki i ogranicznik. Suwaki traserskie są sprzedawane oddzielnie.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl