Język
PLNWaluty

Kątownik precyzyjny 450 mm

Cena: 949,00 zł 949.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Woodpeckers
Kod produktu: PSQ450-19
Pin It

Opis

Profesjonalny kątownik stolarski 450 mm od Woodpecker

Standardowe kątowniki mogą być w wystarczające dla prac budowlanych, gdzie "kąt prosty" oznacza jedynie kąt około 90°.  Tego właśnie można się spodziewać po kątownikach które są produkowane w tysiącach sztuk lub formowane z plastiku. Jak wie większość stolarzy, nie można ufać kątownikom budowlanym w warunkach niskiej tolerancji. Kątowniki Woodpeckers są tak dobre, że posiadają dożywotnią gwarancję producenta! Profesjonalny kątownik stolarski Woodpeckers 450 mm jest obrabiany i kontrolowany, aby zapewnić najwyższą jakość a kąt prosty był praktycznie idealny i nie odbiegał od wzorca o więcej niż 0,0085°

Pracuj pewnie z narzędziami Woodpeckers

Z precyzyjnym kątownikiem stolarskim można pewnie ustawiać piły tarczowe lub inne urządzenia do obróbki krawędzi prostych w czasie piłowania lub frezowania oraz mieć pewność, że za każdym razem wykonasz idealnie proste cięcie. Narzędzia te doskonale nadają się również do pracy przy układaniu paneli i płyt wielkoformatowych. I w przeciwieństwie do konwencjonalnych kątowników możesz trasować dokładne linia aż do środka wewnętrznego narożnika.

Niezrównana precyzja i najlepsza jakość materiałów

Proces produkcyjny kątownika rozpoczyna się od jednoczęściowej płyty aluminiowej. Ten stabilny materiał jest następnie starannie obrabiany na najnowocześniejszych obrabiarkach CNC. Rezultatem jest jednoczęściowe ramię i rękojeść, które zawsze pozostanie prostokątne. Dwa dodatkowe kawałki precyzyjnie obrobionego aluminium tworzą uchwyt, które są przymocowane za pomocą kołków ze stali nierdzewnej i zapewniają niezrównaną sztywność oraz idealne wyrównanie. Tego rodzaju wytrzymałość i dokładność po prostu nie może być porównywana z konwencjonalnymi kątownikami stolarskimi.

Kontrola jakości

Znaczna część każdej partii kątowników jest testowana poprzez komputerowy system kontroli optycznej. W dalszej części procesu produkcyjnego każdy pojedynczy kątownik jest sprawdzany ręcznie na certyfikowanych granitowych blokach referencyjnych. Firma Woodpeckers jest tak pewna jakości, że daje gwarancję ±0,0085 stopnia na każdy z kątowników. Jeśli kiedykolwiek Twój kątownik znajdzie się poza tą tolerancją, firma go naprawi lub wymieni.

Cechy kątownika stolarskiego Woodpeckers 450 mm

Ramię kątownika ma grubość 1/4”(6,35 mm), a rękojeść jest pełna 3/4" (19 mm). Wewnętrzna krawędź rękojeści jest szersza, dzięki czemu będzie płasko leżała na materiale, jednocześnie pozwalając na trasowanie do krawędzi materiału. Gruba rękojeść ułatwia ustawienie ostrza w pozycji pionowej w celu sprawdzenia kątów na wewnętrznych narożnikach szafki. Łatwe do odczytania skale pomiarowe są wytrawiane laserowo w odstępach co 1 mm w modelach metrycznych po obu stronach ostrza.

Najważniejsze cechy:

  • Wymiary: 450 mm x 305 mm
  • Produkt w wersji metrycznej
  • Grubość ramienia: 6,35 mm
  • Grubość uchwytu: 19 mm
  • Kąt: 90°
  • Dokładność: 0,0085°
  • Opakowanie kartonowe

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl