Produkt dnia
Kreg Jig K5
Kreg Jig K5
649,00 zł
szt.
Kreg Jig K4 Master System
Kreg Jig K4 Master System
699,00 zł
szt.
Kreg Jig K4
Kreg Jig K4
479,00 zł
szt.
Kreg Jig R3
Kreg Jig R3
219,00 zł 179,00 zł
szt.
Kreg Jig Mini
Kreg Jig Mini
119,00 zł 89,00 zł
szt.
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
Z1-53 Zszywacz metalowy - zestaw
119,00 zł
szt.
Najlepsza frezarka górnowrzecionowa na rynku w 2019 roku? Triton TRA001 0

Profesjonalna frezarka górnowrzecionowa

Triton TRA001 to prawdziwy kombajn wśród frezarek górnowrzecionowcyh, wyposażony w mnóstwo funkcji, które przydadzą Ci się przy pracy w warsztacie stolarskim. Już przy wyjmowaniu z pudełka poczujesz jakim solidnym i ciężkim narzędziem jest wybrana przez Ciebie frezarka górnowrzecionowa.

Dzięki przekładni zębatkowej wraz nawijarką nie musisz zamawiać specjalistycznej windy podnoszącej frezarkę górnowrzecionową, którą zamontowałeś w swoim stole do frezarski górnowrzecionowej. Przełączniki oraz regulatory prędkości zostały umiejscowione w taki sposób, aby zapewnić doskonałą kontrolę i płynne działanie narzędzia frezującego. Automatyczna blokada wrzeciona blokuje włącznik zasilania i zapobiega przypadkowemu uruchomieniu, podczas wymiany frezów, a czynność tą wykonasz jedną ręką przy użyciu zaledwie jednego klucza. Precyzyjna frezarka do drewna 2400 W zdecydowanie wyróżnia się w tłumie.

Co dostajesz w zestawie z frezarką górnowrzecionową?

Triton Tools to zdobywająca coraz większą popularność w Polsce marka profesjonalnych narzędzi dla stolarzy. W zestawie z frezarką górnowrzecionową TRA001 nie otrzymasz za wiele elementów, ponieważ większość jest już zintegrowana z frezarką. Do frezarki do drewna dołączono dwie tuleje zaciskowe (12 mm oraz 1/2”) wraz z kluczem, wielofunkcyjną prowadnicę oraz uchwyt korbowy, który pomoże Ci podnieść frezarkę zamontowaną pod stołem do frezarki górnowrzecionowej.

Najwyższa jakość i wysoka funkcjonalność

Jeśli poszukujesz profesjonalnej frezarki górnowrzecionowej, Triton  TRA0001 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oprócz mnóstwa przydanych funkcji, warto zwrócić uwagę na jakość materiałów użytych do wykonania frezarki i jej wykończenie.

Narzędzie zostało tak zaprojektowane, aby pozostało możliwie najłatwiejsze w obsłudze i użytkowaniu. Elementy zostały wykonane z wysokogatunkowej stali i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Frezarka górnowrzecionowa Triton TRA001 jest bardzo dobrze spasowana i solidna. Właśnie takiego wykończenia należy oczekiwać od narzędzi w tym przedziale cenowym. Wszechstronność jest najsilniejszą stroną tego narzędzia, co daje jej przewagę nad innymi frezarkami górnowrzecionowymi.

System ogranicznika wgłębnego jest bardzo przyjazny dla użytkownika i posiada trzystopniową regulację, a także dwie skale pomiarowe zaprojektowane do precyzyjnego ustawienia głębokości frezowania. System osłon jest również bardzo wysokiej jakości, a  wielofunkcyjna prowadnica zapewnia optymalną kontrolę przy ręcznym użyciu frezarki. Oba elementy można łatwo zdemontować za pomocą standardowych kluczy.

Bezkonkurencyjny silnik frezarki do drewna

Frezarka górnowrzecionowa Triton wyposażona jest w silnik o niespotykanej mocy 3,3 KM i 2400 wat - jest to najmocniejsza frezarka górnowrzecionowa dostępna na rynku. W praktyce trudno jest znaleźć zadanie, z którym nie poradziłby sobie taki silnik a utrzymanie obrotów na poziomie od 8000 do 21000 obr./min nie stanowi żadnego problemu.

Frezarka do drewna Triton jest stworzona do ciężkiej pracy i jest chętnie wybierana przez profesjonalistów. Wszystkie elementy sterujące są intuicyjne, więc opanujesz je już po kilku minutach. Funkcje frezarki górnowrzecionowej zostały zaprojektowane tak, aby Twoja praca była jak najbardziej komfortowa. Podstawa frezarki górnowrzecionowej jest stabilna i pozwala użytkownikowi na dokładne i płynne cięcie.

Najbezpieczniejsza frezarka górnowrzecionowa na rynku

Jednym z największych atutów prezentowanej frezarki do drewna jest automatyczna blokada wrzeciona, która pozwala na bezpieczną wymianę frezów. Funkcja znacząco wpływa na bezpieczeństwo i daje możliwość wymiany tulei za pomocą jednego klucza.

Aby jeszcze bardziej podwyższyć poziom zabezpieczeń, frezarkę górnowrzecionową Triton TRA001 wyposażono w pokrywę włącznika zasilania, która blokuje silnik podczas zmiany frezów, aby zapobiec przypadkowemu włączeniu frezarki.

Dlaczego warto kupić frezarkę górnowrzecionową Triton 2400W?

Triton TRA001 to frezarka górnowrzecionowa dla każdego stolarza, ponieważ pozwala na precyzyjne frezowanie i jest niezwykle skuteczna przy wykonywaniu skomplikowanych zadań. Funkcje urządzenia pomogą Ci stać się bardziej kreatywnym, a to poprawi twoje umiejętności obróbki drewna w dłuższej perspektywie. Jest to narzędzie, które zapewnia mnóstwo korzyści.

Przy tak wielu funkcjach i opcjach można by pomyśleć, że potrzebujesz sporego doświadczenia w obsłudze tej frezarki, ale korzystanie z niej jest łatwe, więc nawet początkujący stolarze czy bardziej doświadczeni majsterkowicze nie będą mieli problemów z jej opanowaniem. Potężny silnik trudno jest przegrzać, a frezy wymienisz szybko i łatwo.

Jeśli chcesz kupić frezarkę górnowrzecionową, która będzie robiła wszystko czego potrzebujesz przez długi czas, Triton TRA001 jest jedynym właściwym wyborem. Frezarki górnowrzecionowe Triton są objęte 3 letnią gwarancją producenta, aby okres gwarancyjny Twojej frezarki górnowrzecionowej został wydłużony, wystarczy zarejestrować produkt online.

Decydując się na zakup Precyzyjnej frezarki górnowrzecionowej Triton TRA001 o mocy 2400 wat w naszym sklepie internetowym, otrzymasz dodatkowo cztery śruby calowe ¼” UNC (A) o długości 19 mm, abyś mógł zamontować swoją nową frezarkę w dowolnym stole do frezarki górnowrzecionowej.

UWAGA: W powyższym tekście nie opisano wszystkich zalet frezarki górnowrzecionowej Triton TRA001. Jeśli potrzebujesz więcej argumentów, sprawdź szczegółowy opis frezarki do drewna na stronie produktu.

UWAGA: Jeśli myślisz o przekształceniu frezarki Triton TRA001 w frezarkę dolnowrzecionową, możesz skorzystać z dedykowanej płytki montażowej do frezarki górnowrzecionowej Kreg PRS4034, której zadaniem wraz z blatem jest zapewnić Ci płaską i solidną powierzchnię frezarską.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl